Як перевірити бу iPhone за допомогою програм? Перевірка serial number і логів айфона бу

Богдан Сирко
Богдан Сірко
15 квіт, 02:51
Поділитися:

Більшість користувачів, обираючи Айфон бу, свою увагу акцентують на зовнішньому огляді пристрою. Та це лише вершина айсбергу! Щоб купити дійсно хороший уживаний iPhone, наприклад, iPhone 14 Pro бу, потрібна програмна перевірка. Сьогодні ми поговоримо про те, як перевірити бу айфон перед покупкою за допомогою утиліт на комп'ютері.

Перевірка за допомогою програми 3uTools

Перевірка за допомогою програми 3uTools

Даною утилітою користується більшість сервісних центрів. Вона безкоштовна, підтримує російську мову, але призначена лише для Windows – власникам macbook доведеться пошукати інше рішення.

Що вона робить? 3uTools може подивитися, чи змінювалося щось у вашому телефоні, чи ні. Також програма визначає дату виробництва айфону бу, країну виробництва та інше.

Отже, після ретельного зовнішнього огляду беремо і підключаємо iPhone 14 Pro бу до комп'ютера/ноутбука. Розблокуємо пристрій та натискаємо кнопку «Довіряти». Що ми бачимо на головному екрані програми:

  • модель телефону;
  • скільки пам'яті;
  • версія операційної системи;
  • дата виробництва айфону;
  • чи діє ще гарантія.

Важливо! Актуальні дані по айфону бу додаток 3uTools показує виключно при увімкненому пристрої, оскільки підтягує інформацію саме звідти.

Крім іншого, у програмі бачимо IMEI, який використовується процесор, серійний номер. За останнім можна перевірити гарантію через офіційний сервіс Apple. А тепер безпосередньо до аналізу "яблучного" смартфона за допомогою програми.

  1. Насамперед, зверніть увагу на стан батареї, зокрема, на цикли батареї. Якщо брати за 1 цикл = 1-2 дні використання, можна визначити, скільки часу використовувався айфон. Звіряємо з датою його виробництва - якщо все збігається, значить, бу iPhone стоїть батарея оригінал.
  2. Натискає «Звіт про пристрій»: з'являється вікно з таблицею, де описаний кожен основний модуль, його серійний номер, присвоєний на виробництві. Якщо його поміняти, то serial number вже не збігатиметься. У колонці «Ex-factory Value» ми бачимо заводське маркування, у сусідньому «Read Value» – реальне. Якщо Айфон 14 Про бу оригінал, тут все має збігатися.
  3. У колонці Sales Model є певні літери, які показують, відновлений це телефон чи він був вітринним зразком. Тоді замість слова "normal" тут буде помилка, або червоний/жовтий колір, що означає, що модель не вдалася ідентифікувати. Насправді це не так страшно.
  4. Apple ID Lock. Якщо цей параметр "On", значить "Знайти iPhone" теж включено. Цей показник можна подивитися на основній сторінці 3uTools. Чому це важливо? Є така фішка, коли опцію не вимикають, а просто виходять із Apple ID. Начебто смартфон виглядає чистим, ні до чого не підв'язаним. Але як тільки ви перепрошуєте, він вимагатиме у вас Apple ID, підв'язаний раніше, на якому включена функція «Знайти iPhone». І тут або ви шукайте колишнього господаря айфона і запитуєте у нього Apple ID, або отримуєте «неробочу цеглу».
  5. Вкладка «Докладніше про пристрій». У цьому меню можна переглянути IMEI 1, IMEI 2. Ще один цікавий пункт – кількість примусових перезавантажень. Тобто, скільки разів айфон бу не просто вимикався/вмикався, а перезавантажувався апаратно. Це робиться, коли він глючив, або коли завис.

В принципі, цих перевірок буде достатньо. Але якщо ви хочете вивчити ще глибше, то допоможе наступна програма.

iDevice Panic Log Analyzer

iDevice Panic Log Analyzer

Утиліта дозволяє виявити неявні проблеми бу iPhone, такі, як довільне перезавантаження або вимкнення. Трапляється таке нечасто, але недобросовісні продавці можуть продати такий айфон під виглядом повністю робітника.

Айфони завжди самі себе аналізують та записують отримані дані собі на згадку. Ця програма аналізує саме погані логи з помилками. Тобто якщо айфон бу перезавантажився, або вимкнувся, або це робить циклічно, то в логах це буде видно. Запускаємо програму і якщо бачимо «panic fool», значить, на смартфоні є якісь проблеми, з якими він або вимикається, або перезавантажується. iDevice Panic Log Analizer також показує, що несправно. Загалом, якщо ви побачили таку картину, то краще айфон не брати.

Ця інформація буде вам корисна, якщо ви все-таки самі вирішили перевірити iPhone 14 Pro бу перед покупкою. Якщо ж не хочете морочитися, відбиватися від різноманітних перекупів, рекомендуємо наш магазин. Фахівці «ЯК НОВИЙ» вже зробили за вас усі можливі перевірки айфону бу, як візуальні, так і програмні. Якість продукції підтверджують гарантією магазину!

Поділитися: